Акція до Дня Святого Миколая для вихованців Красносільського дитячого будинку - інтернату

Багато років поспіль, традиційно, працівники Благодійного фонду морського транспорту «МОРТРАНС» та працівники Профспілки робітників морського транспорту України відвідують Красносільський дитячий будинок – інтернат. Це не просто чергові відвідини цих дітей, бо за довгі роки вони стали невід’ємною частиною нашої роботи і лишили болючий слід у душі кожного, хто іх бачив. Коли дивишся у ці світлі обличчя, котрі не звертають уваги на ті тяжкі обставини, у яких вони опинилися, і посміхаються кожному, хто до них завітав, розумієш жорстокість цього світу.
Ми завжди намагаємось всіляко привернути увагу громадськості до подібних проблем, пов’язаних з дітьми, серця яких позбавлені батьківської любові.
Вже понад три років ми залучаємо до благодійних акцій наших успішних дітей - курсантів Національного університету «Одеська морська академія» та студентів Одеського національного морського університету, які є волонтерами БФ «МОРТРАНС». І нам дуже приємно, що у морській галузі виховується чуйна молодь, яка по доброму може співчувати обездоленим дітям. Волонтери своїми руками, підготували подарунки сто тридцяти п’яти вихованцям Красносільського дитячого будинку – інтернату і показали чергову новорічну казку-виставу. Забавні герої зустрічали найвеселіше зимове свято - Новий рік! Діткам дуже сподобалася казка, вони брали активну участь - відповідали на питання, співали пісні і танцювали.
А ми в свою чергу привітали наших підопічних з будинку-інтернату солодощами, фруктами, іграшками, засобами особистої гігієни та памперсами.
Вихованці Красносільського дитячого будинку – інтернату щиро вірять в Чудотворця, моляться до нього і просять у нього подаруночки. Таким чарівником для них став Благодійний фонд морського транспорту «МОРТРАНС» та його волонтери.

More news with tag #Charity

З Днем моряка!

З Воскресінням Христовим!

Акція до Дня Святого Миколая

Акція до Дня Святого Миколая

Thank you for your attention!
Please fill in the form below, we will be happy to answer your question!

Message_after_send_form